ŻALUZJE PLISOWANE


plisy

 

To nowoczesny system osłon okiennych cieszący się dużym zainteresowaniem Klientów. Ogromną zaletą tych produktów jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Plisy można przesuwać zarówno w dół jak i do góry dzięki czemu sami możemy regulować dostęp światła do pomieszczenia, nie zasłaniając przy tym całej powierzchni okiennej.  Plisy powodują, że pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu a ich dodatkową zaletą jest wysoka trwałość i wytrzymałość.

Nasza Firma oferuje szeroka gamę kolorów i materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować plisy do każdego rodzaju wnętrza.

Konstrukcja żaluzji plisowanych sprawia, że produkt ten w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna. Zaprojektowane również z myślą o oknach dachowych, wyposażone w prowadnice oraz prowadzenie żyłkowe, są idealnym rozwiązaniem dla poddaszy. Doskonale sprawdzają się także na oknach o nietypowych kształtach (okna skośne, okrągłe, trójkąty, trapezy).

Dwa rodzaje montażu – bezinwazyjny oraz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwiają łatwe i szybkie zamocowanie produktu.

     

                   Sposoby montażu plis                Kolory profili plis